BİZİ TAKİP EDİN
facebook instagram youtube Twitter
TR EN

Emre Durmuş İzmir’i Visitİzmir’le Keşfediyor

29.06.2021
Paylaş

YouTuber ve Blogger Emre Durmuş, Visitİzmir mobil uygulaması ile İzmir’i keşfediyor. Emre Durmuş, karavanıyla çıktığı yolculuğunda altı gün boyunca Visitİzmir yardımıyla şehrin farklı noktalarını gezecek, mobil uygulamadaki haritalar üzerinden kendi rotasını oluşturacak. Emre Durmuş, yolculuğu boyunca Youtube ve Instagram kanallarından paylaşımlar yaparak İzmir’in turizm markalarını geniş kitlelerle buluşturacak. 

Dünyanın dört bir yanından gezi hikâyelerini paylaşan Emre Durmuş, gittiği yerlerin güzelliklerini fotoğraf ve videolarla gözler önüne sererken, meraklılarına faydalı seyahat ipuçları da veriyor. Emre Durmuş İzmir yolculuğunda şehrin tarihini, kültürünü, mavi bayraklı plajlarını, gastronomisini, UNESCO mirası ve aday alanlarını gezerek, İzmir’in farklı güzelliklerini Visitİzmir ile deneyimleyecek. Yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelere ulaşan Emre Durmuş İzmir’de gezilecek başlıca yerleri anlatarak turistlere şehir hakkında fikir verirken, onlara deneyimleyecekleri farklı rotalar da sunuyor.

Emre’nin İzmir serüveninin tüm ayrıntılarını İzmir Vakfı’nın Visit İzmir Youtube kanalından ve cityofizmir Instagram hesabından izleyebilirsiniz. Emre Durmuş’un İzmir yolculuğu, kendi Youtube kanalı ve Yolgünlükleri Instagram hesabında da yer alacak.