BİZİ TAKİP EDİN
facebook instagram youtube Twitter
TR EN

İzmir Marriott Açıldı

10.09.2021
Paylaş

İzmir’in kalbi Alsancak’ta, iş ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda bulunan İzmir Marriott, geçtiğimiz ay kapılarını açtı. Marriott Hotels markasının en yeni oteli İzmir Marriott, sahil şeridinde, Pasaport İskelesi’ne birkaç adım uzaklıkta yer alıyor ve şehrin içinde resort konseptiyle konuklarını ağırlıyor. 

İzmir Marriott, Ege Denizi manzarasına karşı, konfor ve zarafeti bir arada sunan tasarımıyla dikkat çekiyor. Deniz ve panoramik şehir manzarası sunan 7’si süit, 149 odası bulunan otelin, ailelerin ve arkadaş gruplarının konaklamaları esnasında kendilerine ait özel bir alan oluşturmalarına imkân sağlayan birbiri ile bağlantılı odaları ve junior süitleri de bulunuyor. Otelde ayrıca, İzmir Körfezi'ne bakan özel bir terasın yanı sıra ekstra konfor ve mahremiyet sunan 80 metrekarelik bir Kral Dairesi de yer alıyor.


Pasaport sahil şeridine bakan İzmir Marriott, denizin hemen yanı başında yer alan açık oturum alanı ile tüm gün yemek servisi sunan restoranı Lima; Alcedo lobi barı ve İzmir Körfezi'nin gün batımı manzaralarını izlemek için imkân sunan çatı barı Pagos ile şehre yeni bir yaşam tarzı katmayı hedefliyor. 

İzmir Marriott, 750 metrekarelik açık ve kapalı alana yayılan, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış alanlarıyla toplantı, konferans ve özel etkinlikler için misafirlerine ideal bir ortam sağlıyor. Ayrıca konuklar İzmir Marriott’ta egzersiz yapabilir, Spa uygulamalarının keyfini çıkarabilir, kapalı havuzdan yararlanabilirler.  

Misafirlere özel TED Talks içerikleri

Seyahatin düşünme biçimlerini değiştirebileceği ve yenilikçi fikirleri ateşleyebileceği ilkesinden ilham alan Marriott Hotels’in TED partnerliği, İzmir Marriott’da hayata geçiyor. İzmir Marriott, TED iş birliği ile konuklarına ilham verici, yaratıcı ve merak uyandırıcı içerikler sunuyor. Güncel konularla alakalı 30 farklı içeriğin yer aldığı TED Talks’lara konuklar Guestroom Entertainment Platform’unda yer alan TED kanalı aracılığı ile ulaşabiliyor. 

Marriott Otelleri hakkında

Dünya çapında 60'tan fazla ülke ve bölgede, 580'den fazla otel ve resort ile hizmet veren Marriott Hotels, misafirlerini rahatlatmak, zihinlerini berraklaştırmak, yeni fikirlere teşvik etmek gezginlerin ihtiyaçlarını tahmin ederek yardımcı olmak ve konaklamalarının her alanında seyahatlerini geliştirmek için çalışıyor. İş ve eğlenceyi harmanlayan yapısıyla mobil gezginler için de kendini dönüştüren otel, stili tasarım ve teknolojiyi buluşturan Mobil Misafir Hizmetleri gibi yeniliklerle sektöre öncülük ediyor. Daha fazla bilgi için www.MarriottHotels.com adresini ziyaret edebilirsiniz.